Konferencja: HEAVEN AND HELL and What Lies Between: Representing the Afterlife from Central Asia to the Himalayas

W dniach 13-14 listopada 2023r. odbędzie się międzynarodowa konferencja Europejskiego Stowarzyszenia Badań nad Cywilizacjami Azji od Himalajów po Azję Centralną (SEECHAC) z siedzibą w Paryżu. Konferencja „Heaven and Hell and What Lies Between: Representing the Afterlife from Central Asia to the Himalayas” tym razem  współorganizowana jest przez Wydział Orientalistyczny i Wydział Dziennikarstwa Informacji i Bibliologii Uniwersytetu Warszawskiego.  Część referatów poświęcona jest kulturze rękopiśmiennej z obszaru Azji. Konferencja będzie miała miejsce w Sali Kolumnowej Wydziału Historycznego UW. Program konferencji można znaleźć na stronie: SEECHAC.

programme_final_SEECHAC