Analiza Chemiczna w Ochronie Zabytków

W dniach 1-2 grudnia 2022 r. odbędzie się XXII konferencja Analiza Chemiczna w Ochronie Zabytków. Program konferencji dostępny jest na stronie Analiza Chemiczna. W pierwszym dniu konferencji zostaną wygłoszone dwa wykłady gościnne: „Tajemnica XVI-wiecznej gramatyki hebrajskiej: fragmenty XI-wiecznego psałterza w badaniach filologicznych i fizyko-chemicznych” (Monika Opalińska, Instytut Anglistyki UW i Piotr Targowski, Instytut Fizyki UMK) oraz “Nonlinear optical microscopy for characterization of cultural heritage materials” (Marta Castillejo, Instituto de Química Física Rocasolano, CSIC, Madrid).

Konferencja odbędzie się w formie stacjonarnej. Miejsce obrad: Centrum Nauk Biologiczno-Chemicznych, Wydział Chemii UW, ul. Żwirki Wigury 101, Warszawa