Cykl seminariów 2023: Meetings with the Psalms and Psalters (SIGLUM UW i Nanovic Institute for European Studies at the University of Notre Dame (US)

David playing the harp from BL Royal 2 A XXII, f. 14vThe British Library, United Kingdom – Public Domain.

Zespół Badań nad Rękopisami SIGLUM, Instytut Anglistyki UW oraz Nanovic Institute for European Studies, University of Notre Dame (US) zapraszają na cykl 9 wykładów poświęconych psałterzom i psalmom Meetings with the Psalms and Psalters. Spotkania będą odbywać się na platformie Zoom w każdy czwarty czwartek miesiąca o godz. 18:00 czasu środkowoeuropejskiego (CET). Seminaria są bezpłatne i otwarte dla wszystkich, ale wymagana jest rejestracja.

Program całego cyklu spotkań oraz kod QR do rejestracji podane są na załączonym plakacie. Informacje na temat seminarium, nagrania dotychczasowych sesji oraz link do rejestracji jest także dostępny na stronie: Nanovic Institute events: nanovic.nd.edu

Meetings with the Psalms and Psalters_poster_invitation
*featured image: Psałterz floriański, Biblioteka Narodowa, Warszawa