Wykład: Modelling the Middle Ages: VisColl as a Digital Tool for Manuscript Research

Schoenberg Institute zaprasza na kolejny wykład z serii Schoenberg Institute’s Online Lecture pt. Modelling the Middle Ages: VisColl as a Digital Tool for Manuscript Research, który wygłosi dr Suzette van Haaren (Ruhr-Universität Bochum & 2023-2024 SIMS Visiting Research Fellow). Wykład odbędzie się na platformie Zoom w piątek 25 października br. o godzinie 18.00 CEST (12.00 EDT).

Dr Suzette van Haaren przedstawi wyniki swoich badań nad wykorzystaniem narzędzia VisColl przez badaczy dawnej książki a także zastanowi się, jak wykorzystanie go wpływa na ich praktyki badawcze, sposób patrzenia na badane obiekty i wyciągane wnioski.

Więcej informacji i formularz zapisów znajdują się na stronie wydarzenia.

najstarszy
najnowszy oceniany