1st International Humanities-Society-Identity Congress, Wydział Neofilologii UW

Wydział Neofilologii Uniwersytetu Warszawskiego zaprasza do udziału w Pierwszym Kongresie Humanistycznym Humanistyka–Społeczeństwo–Tożsamość, który odbędzie się w dniach 7-9 grudnia 2022 r. w nowym budynku Wydziału Neofilologii przy ul. Dobrej 55, w Warszawie. Propozycje referatów  należy przesyłać do 31 sierpnia 2022r. na adres hsic@wn.uw.edu.pl. Szczegóły dotyczące idei kongresu, programu oraz zgłoszeń można znaleźć na stronie: 1st International Humanities-Society-Identity Congress.

Zespół SIGLUM będzie przedstawiał wybrane projekty badawcze podczas jednej z sesji, zatytułowanej Manuscripts through the lens: SIGLUM research projects. Zapraszamy do udziału w tej sesji i nadsyłania zgłoszeń (abstrakt max. 300 słów, 3-5 słów kluczowych) na adres: SIGLUM_Contact/abstracts